×
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona Główna
Użytkownicy
Witaj na Kingdom-Server.pl - Forum poświęcone grze Team Fortress 2
  1. Posiadasz u nas konto?
  2. Załóz konto

Ogłoszenie Parafialne - Sieć ( Koniec z bajzlem )
#1
W związku z wczorająsza rozmową z Darkiem, postanowiliśmy oznajmić kilka rzeczy i być może rozwiązać kilka spraw.

Każdy Administrator, który chcę zgłosić skargę niech zgłasza to do mnie po wcześniejszym opisaniu na forum całej sytuacji.
Administracja TF2 Kingdom podlega pode mnie, potem natomiast jest Darek jeżeli chodzi wyżej. ( Opiekunowie Serwerów także )
Nie ma ważnych i ważniejszych Adminów, tyczy się to tak samo administracji TS3. ( myślę, że wyjaśniłem to jasno ) - Administrator TF2 == Administrator TS3.
Administracja TS3 ode mnie, od dzisiaj będzie wpisywała się do obecności na tym forum, osoby, które nie będą tego robić - "wypierdalam"
Administracja TS3 także nie będzie musiała pisać wymuszonych postów na temat gry TF2, ponieważ nie mają o tym pojęcia więc nie ma sensu by pisali.
Administracja TS3 może ale nie musi wypowiadać się w tematach rekrutacyjnych z serwerów TF2. W tym przypadku zdanie Administracji TF2 jest ważniejsze i tylko wtedy ponieważ rekrutacja dotyczy serwerów TF2.

System obecności zostanie zmieniony, od dzisiaj będą to jednodniowe losowe dni do wpisania się.Każdy z Administracji ode mnie oraz tutaj z Kingdom ma podpisać się poniżej pod tym postem, że rozumie.
#2
Podpisuje się
#3
Tak jest cheff.
#4
Podpisuje się
#5
Podpisuje się
#6
podpisuje się
#7
Podpisuje się
#8
Ja także rozumiem .
#9
Rozumiem :v
#10
Jest podpisUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Skocz do: